E-PODPIS

e-podpis

Zestaw EC do e-podpisu

Zestaw EuroCert+token

cena od 306,27PLN brutto /249,00PLN netto /ważny 1 rok

Zestaw umożliwia złożenie podpisu we wszystkich formatach m.in. XAdES-BES, XAdES-T, PAdES-BES, PAdES-T. Wykorzystuje algorytm SHA256 (SHA2). Zestaw zawiera:

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zestaw EuroCert Classic

Zestaw EuroCert Classic

cena od 306,27PLN brutto /249,00PLN netto /ważny 1 rok

Zestaw składa się z karty kryptograficznej, czytnika OMNIKEY 3021 USB, certyfikatu kwalifikowanego na 1 / 2 /3  lata oraz oprogramowania do składania i weryfikacji podpisu.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

EuroCert SIM lub standard

EuroCert karta SIM

cena od 244,77PLN brutto /199,00PLN netto /ważny 1 rok

Zestaw składa się z karta kryptograficznej, certyfikatu kwalifikowanego na 2 lata, oraz oprogramowanie do składania i weryfikacji podpisu.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

EuroCert ODNOWIENIE

odnowienie e-podpis EuroCert

cena od 195,57PLN brutto /159,00PLN netto /ważny 2 lata!

Tylko certyfikat lub Nowy Zestaw, składa się z karty kryptograficznej, czytnika Token OMNIKEY 6121 USB, certyfikatu kwalifikowanego na 2 lata oraz oprogramowania..

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Do czego służy podpis elektroniczny?

Dzięki podpisowi elektronicznemu możliwe jest składanie deklaracji podatkowych w sposób elektroniczny. Aby rozliczać się z US i ZUS drogą elektroniczną, należy zgłosić się do swojego właściwego Urzędu Skarbowego prowadzącego ewidencji płatników i podatników, a tam złożyć formularz UPL-1 dla każdej osoby upoważnionej do składania i podpisywania deklaracji w formie elektronicznej. Formularze UPL-1 należy podpisać własnoręcznie. Do obsługi e-deklaracji przeznaczony jest portal "e-deklaracje.gov.pl" oraz system e-deklaracje. Za jego pomocą możliwe jest składanie deklaracji podatkowych zarówno przez osoby fizyczne, jak i osoby prawne.
Za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego możliwe jest składanie i przesyłanie drogą elektroniczną wniosków, załączników i dokumentów do sądów rejestrowych lub Centralnej Informacji KRS oraz odbieranie korespondencji z sądów i Centralnej Informacji KRS.

UWAGA!

Od dnia 01 marca 2021r wszystkie postępowania w sprawach, w których właściwy jest Sąd Rejonowy prowadzący Krajowy Rejestr Sądowy (eKRS), odbywać się będą jedynie w formie elektronicznej.
Co za tym idzie rejestrując np. nową spółkę przynajmniej jeden ze wspólników musi "podpisać" dokumenty swoim własnym podpisem elektronicznym.

Od 1 stycznia 2021r weszło w życie nowe prawo zamówień publicznych. Wprowadza ono wiele ważnych zmian m.in. największa zmiana to pełna cyfryzacja zamówień publicznych. Od Nowego Roku wszystkie zamówienia będą przeprowadzane elektronicznie, a oferty będą opatrywane własnym podpisem elektronicznym.